Klub Malucha Elfik
Promocja! Przy zapisie dziecka do końca września pierwszy abonament 50% ceny.

Witajcie w naszej bajce!

Tu słoń nie zagra na fujarce, Pinokio nam nie zaśpiewa i nie zatańczą wkoło drzewa mimo to tu wszystko jest możliwe, a najważniejsze…że dzieci są szczęśliwe!

Klub malucha „Elfik” powstał z myślą o kreatywnym rozwoju najmłodszych, pobudzamy wyobraźnię dzieci wprowadzając je w świat dźwięków, kolorów, uczuć, ruchu, smaków.

Płynnie wprowadzamy dzieci w świat języka angielskiego, dzięki czemu łatwiej i szybciej zdobędą one kompetencje językowe.

Wierząc w naturalną kontrolę niemowląt i małych dzieci, poprzez obserwacje ich zachowań, uczymy czystości czyli tego, jak załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne.

Uczymy też dzieci samodzielnego jedzenia, najlepiej bowiem doskonalą się wtedy zdolności manualne naszych podopiecznych jak i również przeżuwanie i połykanie pożywienia.

Właściwy rozwój psychiczny oraz prawidłowa stymulacja mózgu w pierwszych latach życia zapewniają małemu człowiekowi dobry start i gwarancję otwartości jak i możliwości rozwinięcia skrzydeł w dorosłym życiu.

W domku jednorodzinnym z ogrodem przy ulicy Pogodnej w bezpiecznym otoczeniu i kameralnej grupie rówieśników pod okiem doświadczonych, cierpliwych i pełnych miłości cioć, Twoje dziecko będzie uczyło się zachowań społecznych. Dzieci najlepiej rozwijają się w swoim towarzystwie, tworzą pierwsze przyjaźnie, uczą wspólnoty i dzielenia się. Dzięki czemu poznają świat i poszerzają swoje horyzonty.

W rodzinnej atmosferze jaką proponujemy, dzieci kształtują swoje charaktery, pokazują swoje zdolności oraz uczą się samodzielności. Poznają możliwości swojego ciała, swoje potrzeby oraz sposoby komunikacji werbalnej i niewerbalnej.

www.quickweb.pl - tworzenie stron internetowych